Zapraszamy Państwa na jednodniowe spływy kajakowe malowniczymi szlakami rzek:

  • Piława
  • Rurzyca
  • Dobrzyca
  • Gwda

W zależności od Państwa oczekiwań dotyczących czasu trwania spływu oraz stopnia trudności doradzimy, jaki szlak wybrać. Zapewniamy transport kajaków i uczestników.Posiadamy samochody przystosowane do transportu ludzi, w naszym gospodarstwie można bezpiecznie pozostawić auta.

Spływy jednodniowe to doskonały sposób na zorganizowanie sobie wolnego czasu na świeżym powietrzu.Przedzieranie się przez zwisające gałęzie,utknięcie na powalonym drzewie zanurzonym w wodzie, omijanie głazów wystających na powierzchnię wody,widok dzikiej zwierzyny przy wodopoju,wymijanie zwalonych przez bobry drzew niesie z sobą niesamowite emocje. I jest to wyzwanie idealne  nawet dla początkujących spływowiczów. Którzy mogą doświadczyć świetnej przygody wśród śpiewu ptactwa i widoku bujnej roślinności.


Ze względu na to, że nasza Agroturystyka znajduje się w dolinie Piławy szczególnie polecamy tę rzekę. Piława jest dopływem Gwdy.Długość rzeki wynosi około 82 km. Szlak Piławy jest bardzo malowniczy. Najbardziej popularną trasą spływu jednodniowego jest odcinek Nadarzyce-Szwecja. Bardzo przyjemny i urokliwy szlak rzeczny zawierający przeszkody (w postaci powalonych drzew ), które są dodatkową atrakcją oraz rozrywką . Trasa polecana dla rodzin z dziećmi.


Bardzo urokliwym odcinkiem Piławy jest Liszkowo-Nadarzyce.Trasa ta prowadzi  przez jeziora - rozlewiska Nadarzyckie . Krótszy odcinek jest to Starowice(most)-Nadarzyce.Etap kończy się w naszym gospodarstwie agroturystycznym, w którym można zjeść ciepły posiłek,nocować,przygotować grilla,ognisko itp.


http://www.zoofirma.ru/