Proponujemy Państwu produkt turystyczny skierowany szczególnie do rodzin z dziećmi i osób chcących wypoczywać aktywnie ale i komfortowo, ceniących swój wolny czas i chcących go w pełni wykorzystać. Zapraszamy do położonych wśród pięknych lasów Pomorza Nadarzyc, nad rzekę Piławę, gdzie znajduje się gospodarstwo agroturystyczne z którego codziennie będziemy Państwa dowozić na nowe odcinki spływu, po zakończonym etapie wracamy samochodem do Nadarzyc.

Oprócz spływu proponujemy rowery, wycieczki, paintball i inne atrakcje.

Noclegi: Gospodarstwo agroturystyczne w Nadarzycach. Do dyspozycji Gości:
budynek, położony zacisznie na skraju wsi, z pokojami na dwóch piętrach, pokoje bez łazienek i z łazienkami, możliwość dostawek, salon i kuchnia z wyposażeniem, łowiska wędkarskie na stawach hodowlanych, miejsce ogniskowo-grillowe z dostępem do rzeki, rowery.

SZLAK PIŁAWY

Przepiękna i coraz bardziej popularna trasa kajakowa. Krystalicznie czysta woda, urocze jeziora i nietknięta przyroda to atuty, które czynią z Piławy jeden z najładniejszych szlaków kajakowych

Polski. Piława jest szlakiem bardzo łatwym, szczególnie polecanym osobom płynącym po raz pierwszy. Będziemy mieli okazję zwiedzić tereny jeszcze niedawno zupełnie niedostępne dla turystów z uwagi na sąsiedztwo bazy Armii Czerwonej w Bornym Sulinowie, które obecnie jest dużą atrakcją turystyczną. Z miastem i okolicami wiąże się tyle tajemnic, legend i domysłów, że trudno by było opisać je wszystkie-w końcu swoje tajne garnizony miały tu dwie największe armie XX wieku-najpierw niemiecka a po II wojnie światowej armia radziecka

W cenie imprezy:

•  spływ kajakowy 7 dniowy (8 dzień wyjazdowy)

•  noclegi w gospodarstwie agroturystycznym

•  wyżywienie-śniadanie, obiadokolacja.

•  1-roczne nowoczesne kajaki turystyczne z osprzętem (wzmacniane modele z bagażnikami),

•  nowoczesne kajakowe kamizelki asekuracyjne

•  transport uczestników spływu i kajaków na start i z końca poszczególnych etapów. Cena imprezy: Do uzgodnienia telefonicznie 602 668 695. Dla dzieci zniżki.

Proponowany program spływu w przypadku wyrażenia chęci prześlemy drogą mailową.


http://www.zoofirma.ru/